WITAMY!

08-10-2017

IV edycja gry edukacyjnej "Terenowy omnibus"


Dnia 5.10.2017r. na terenie Wał-Rudy została rozegrana kolejna już gra edukacyjna "Terenowy omnibus". Wzięły w niej udział drużyny z Przybysławic ("Przybysławskie sokoły": Jakub Baran, Izabella Trela, Monika Wielbłąd), z Woli Radłowskiej ("The best of the best": Karolina Błoniarz, Katarzyna Pietras, Kacper Szewczyk) oraz z Zabawy ("Natalie trzy": Natalia Czechowska, Natalia Drygaś, Natalia Sitko).

Uczniowie wcielając się w role pielgrzymów poruszali się po Wał-Rudzie, docierając w wyznaczone miejsca i wypełniając różnorakie zadania. Wzorem poprzednich lat konkurs w ciekawy sposób sprawdzał wiedzę m. in. z takich dziedzin jak: historia ogólna i regionu, przyroda, język polski, matematyka oraz sprawność fizyczna młodzieży.

Największą ilość punktów, tytuł terenowego omnibusa i główną nagrodę z rąk pani dyrektor W. Dzik oraz kustosza sanktuarium w Zabawie ks. Z. Szostaka zdobyły "Przybysławskie sokoły". Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki. Gorący poczęstunek w postaci kiełbasek z grilla i gorącej herbaty oraz wspólne zdjęcia były zwieńczeniem tegorocznych zmagań.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy pożytecznie i aktywnie spędzonego czasu.

Organizatorzy - nauczyciele ZS w Zabawie

Galeria